Haber Detayı
06 Haziran 2020 - Cumartesi 10:51
 
Hekime Şiddete Tutuklama Cezası!
Hukukçu Hekimler Derneğinden Dr. Avukat Nurhan Demirhan ve Dr. Avukat Cengiz Bayram’ın müdafiliklerini yaptığı İstanbulda Aile Hekimi Uzmanı olarak çalışan Hekime Karşı Şiddet Davasında, sanık daha önceden ertelenmiş cezası olduğundan TUTUKLANARAK CEZAEVİNE KONDU.
SAĞLIK Haberi
Hekime Şiddete Tutuklama Cezası!

Başkanlığını Dr. Avukat Cengiz Bayram’ın yaptığı, yönetim kurulu üyelerinin Dr. Avukat Hüseyin Cem Barlıoğlu, Dr. Avukat Nurhan Demirhan, Dr. Avukat Aynur Özansoy, Dr. Hukukçu Ömer Akel gibi uzman isimlerden oluştuğu Hukukçu Hekimler Derneği, Dr. Avukat Nurhan Demirhan ve Dr. Avukat Cengiz Bayram’ın müdafiliklerini yaptığı İstanbulda  Aile Hekimi Uzmanı olarak çalışan Hekime Karşı Şiddet Davasında, sanık daha önceden ertelenmiş cezası olduğundan TUTUKLANARAK CEZAEVİNE KONDU.

 

Hukuk mücadelesinin yanında dernek olarak hekimlerin hukuk bilincini arttırmak ve haklarını, sınırlarını anlatmak yönünde eğitimler vereceklerini de belirten Dr. Avukat Cengiz Bayram, hukukçu farkındalığımızla hasta haklarının gelişmesine ve savunulmasına da katkıda bulanacağız.” dedi.

Kaynak: Editör: M.Ali Rıza TORUN
Yorumlar
Haber Yazılımı